Glas Tamnave stampa

\"КАРЕЛИ\"- РАСПОРЕД

Уб, 2. август 2014. у 11:19

Аутор:

\"КАРЕЛИ\"- РАСПОРЕД

Распоред турнира „Душан Матић-Карели“

3.АВГУСТ, НЕДЕЉА
19.30 МАЛИ ШАМПИОНИ-КАРЕЛИ (полетарци)
20.00 ЖУТА ПОДМОРНИЦА-РЕКРЕАТИВО (јуниори)
20.30 ЛЕТЊЕ КИШЕ-ВЕТЕРАНИ УБ
21.00 РОМА АШ БАНЕ-СТАРА ДАМА
21.30 ЕУРОМЕТАЛ-СЛЕПИ МИШЕВИ
22.00 ГЛАС ТАМНАВЕ-ЕВОЛУТИОН
22.30 СТРУГАРА ТЕШИЋ-РЕСТОРАН САН СИРО

4.АВГУСТ, ПОНЕДЕЉАК
19.30 ЦРВЕНОКОСИ-АРСИНА ШКОЛА (полетарци)
20.00 НИКОЛА СИМИЋ-СИМКЕ-БРАТ (јуниори)
20.30 КЈП ЂУНИС-РЕКРЕАТИВЦИ СА ШКОЛАРЦА
21.00 УБСКЕ ЛЕГЕНДЕ-ЛИАН ФА
21.30 ФС БЕЧА-МИЛИЦА
22.00 ДМ КАРЕЛИ-ПУСТИЊСКЕ ЛИСИЦЕ
22.30 КМФ КАРЕЛИ-ДРУШТВО СА МИНИ ПИЧА

5.АВГУСТ, УТОРАК
19.30 ОТПИСАНИ-ЖФК АС 07(полетарци)
20.00 ЂОРЂЕ БОДИНОВИЋ-ГАЛАКТИКОСИ (јуниори)
20.30 ВЕТЕРАНИ УБ-ЈЕДИНСТВО
21.00 ГИОРГИО С-ПИВНИЦА ХАНГОВЕР
21.30 ЈОКС-БАРСЕЛОНА
22.00 АШ БАНЕ РОМА-СЛЕПИ МИШЕВИ
22.30 ЕУРОМЕТАЛ-СТАРА ДАМА

6.АВГУСТ, СРЕДА
19.30 ФК ЛИВАДИЦЕ-КАЗНЕНА ЕКСПЕДИЦИЈА (полетарци)
20.00 АМБИС-НЕ ЗОВЕМО СЕ МИ (јуниори)
20.30 КЈП ЂУНИС-ЛЕТЊЕ КИШЕ
21.00 УБСКЕ ЛЕГЕНДЕ-РЕСТОРАН САН СИРО
21.30 СТРУГАРА ТЕШИЋ-ЛИАН ФА
22.00 ГЛАС ТАМНАВЕ-МИЛИЦА
22.30 ФС БЕЧА-ЕВОЛУШН

7.АВГУСТ, ЧЕТВРТАК
19.30 ПОЛУФИНАЛЕ-ПОЛЕТАРЦИ
20.00 ПОЛУФИНАЛЕ-ЈУНИОРИ 
20.30 ЛЕТЊЕ КИШЕ-РЕКРЕАТИВЦИ СА ШКОЛАРЦА
21.00 ДМ КАРЕЛИ-ДРУШТВО СА МИНИ ПИЧА
21.30 КМФ КАРЕЛИ-ПУСТИЊСКЕ ЛИСИЦЕ
22.00 ГИОРГИО С-БАРСЕЛОНА
22.30 ЈОКС- ПИВНИЦА ХАНГОВЕР

8.АВГУСТ, ПЕТАК

19.30 ПОЛУФИНАЛЕ-ПОЛЕТАРЦИ 
20.00 ПОЛУФИНАЛЕ-ЈУНИОРИ 
20.30 ЈЕДИНСТВО-КЈП ЂУНИС
21.00 СЛЕПИ МИШЕВИ-СТАРА ДАМА
21.30 АШ БАНЕ РОМА-ЕУРОМЕТАЛ
22.00 ГЛАС ТАМНАВЕ-ФС БЕЧА
22.30 МИЛИЦА-ЕВОЛУТИОН

10.АВГУСТ, НЕДЕЉА

20.00 РЕКРЕАТИВЦИ СА ШКОЛАРЦА-ВЕТЕРАНИ УБ
20.30 УБСКЕ ЛЕГЕНДЕ-СТРУГАРА ТЕШИЋ
21.00 САН СИРО -ЛИАН ФА
21.30 ДРУШТВО СА МИНИ ПИЧА-ПУСТИЊСКЕ ЛИСИЦЕ
22.00 ДМ КАРЕЛИ-КМФ КАРЕЛИ
22.30 ГИОРГИО С-ЈОКС
23.00 БАРСЕЛОНА-ПИВНИЦА ХАНГОВЕР

11.АВГУСТ, ПОНЕДЕЉАК

20.30 ЛЕТЊЕ КИШЕ-ЈЕДИНСТВО
21.00 ВЕТЕРАНИ УБ-КЈП ЂУНИС
21.30 БАРАЖ 
22.00 БАРАЖ

12.АВГУСТ, УТОРАК

20.30 ЈЕДИНСТВО-РЕКРЕАТИВЦИ СА ШКОЛАРЦА
21.00 ЧЕТВРТФИНАЛЕ 
21.30 ЧЕТВРТФИНАЛЕ 
22.00 ЧЕТВРТФИНАЛЕ 
22.30 ЧЕТВРТФИНАЛЕ

13.АВГУСТ, СРЕДА

21.00 ПОЛУФИНАЛЕ
21.45 ПОЛУФИНАЛЕ
14.АВГУСТ,ЧЕТВРТАК
20.00 ФИНАЛЕ ПОЛЕТАРЦИ
20.30 ФИНАЛЕ ЈУНИОРИ
21.00 ФИНАЛЕ ВЕТЕРАНИ
21.30 ФИНАЛЕ СЕНИОРИ



Ова вест нема галерију слика.


Актуелно издање

Бр.250 (10.октобар 2019)

Бр.250 (10.октобар 2019)
Преузми .pdf формат

Следећи број излази:
24.октобра 2019.
RS Sistem

Архива претходних бројева

Бр.249 (26.септембар 2019)

Бр.248 (12.септембар 2019)

Бр.247 (29.август 2019)

Бр.245-246 (1.август 2019)

Бр.244-245 (4.јул 2019)